Maksimāls ražīgums un efektivitāte ar jauno FAE koksnes mulčeri ekskavatoriem BL5/EX. Kombinācijā ar jaunu BL MAX rotora asmeni.

Jaunais BL5/EX mulčeris aprīkots ar Bite Limiter* tehnoloģiju lielākajiem ekskavatoriem ar svaru 24 - 36 t. Tas ir spējīgs smalcināt koksni diametrā līdz 40 cm ar darba platumu 160cm.

 

Pavisam jaunais BL MAX rotora asmenis nodrošina nevainojamu smalcināšanu pat viscietākajai koksnei. Tas ir būvēts no īpaši izturīgiem materiāliem ar termiskās apstrādes tehnoloģiju un tam ir liela griešanas virsma un pielāgots profils darba efektivitātei. BL MAX asmeni ir iespējams uzasināt, pagarinot tā mūžu un samazinot ilgtermiņa izmaksas. 

 

Šis agregātu iespējams aprīkot ar FAE Sonic sistēmu, kas nodrošina, ka Jūsu tehnika un FAE agregāts ir saskaņoti ar automātisko kalibrēšanu. Šo tehnoloģiju viegli izmantot ikvienam ar FAE mobilo lietotni iOS un Android ierīcēs. Sonic sistēma nepārtraukti pārvalda agregāta hidrauliskos iestatījumus, lai ievērojami papielinātu kopējo darba ražīgumu līdz pat 30%

 

*Bite Limiter - Šī tehnoloģija samazina jaudas patēriņu un veicina nemainīgu darba ātrumu, nodrošinot izcilu veiktspēju jebkura veida koksnes smalcināšanai.

 

FAE OFICIĀLĀ MĀJASLAPA